Zapewnienie komfortu cieplnego w pomieszczeniach mieszkalnych w szczególności w klimacie umiarkowanym, który charakteryzuje się niskimi temperaturami w okresach jesienno-zimowych oraz dużymi dobowymi spadkami temperatur jest niezwykle ważne. Dlatego dla Naszych Klientów przygotowaliśmy kompleksową ofertę na instalacje grzewcze, w ramach której oferujemy ogrzewanie domów jednorodzinnych:

  • systemy ogrzewania nadmuchowego,
  • ogrzewanie podłogowe,
  • ogrzewanie powietrzne (ogrzewanie nadmuchowe).

W ramach usługi, jaką jest ogrzewanie domów jednorodzinnych, oferujemy przygotowanie projektu oraz wykonanie instalacji. Zależnie od potrzeb i oczekiwań klientów, a także specyfiki obiektu proponujemy najoptymalniejszy system ogrzewania, który dobieramy z uwzględnieniem warunków technicznych oraz walorów estetycznych.

Ogrzewanie Feelco – ogrzewanie nadmuchowe nowej generacji

Jedną z naszych specjalności jest ogrzewanie Feelco, które do Polski trafiło ze Stanów Zjednoczonych. Ogrzewanie powietrzne to system grzewczy działający w oparciu o urządzenie wyposażone w wymiennik ciepła.

Technologia Feelco to innowacyjne ogrzewanie domów z wykorzystaniem energooszczędnych i wydajnych urządzeń. Ze względu na rodzaj instalacji można zdecydować się na montaż Feelco Hybrid lub Feelco HP. Oba te systemy zapewniają odpowiednie ogrzewanie domów przy niskim zużyciu energii, a intuicyjne sterowniki pozwalają na wygodną regulację temperatury w pomieszczeniu.

  • Feelco Hybrid

Feelco Hybrid to rozwiązanie dla osób, które posiadają w swoim domu podłączoną instalację gazową, a dodatkowo chcą zamontować pompę ciepła, dzięki czemu do ogrzewania mogą być wykorzystane oba źródła energii.

  • Feelco HP

Feelco HP bazuje na samej pompie ciepła i nie wymaga dodatkowego korzystania z gazu, co przekłada się na znaczną oszczędność kosztów ponoszonych na ogrzewanie mieszkania. Oba systemy nastawione są na minimalne zużycie energii i dostosowane do pracy w niskich temperaturach, dochodzących nawet do -26 stopni. Dodatkowo Feelco Hybrid wykorzystuje źródło ciepła, które jest najkorzystniejsze w użytkowaniu, co umożliwia wybór tańszej opcji.

Obok właściwości grzewczych ogrzewanie Feelco może zostać wzbogacone o funkcję klimatyzacji, dzięki czemu w ciepłe dni kanały grzewcze mogą być wykorzystywane do obniżania temperatury panującej w pomieszczeniach. Wśród dodatkowych funkcji systemu Feelco warto również wskazać możliwość jednoczesnego oczyszczania powietrza podczas jego podgrzewania lub ochładzania, a także funkcję kontroli wilgotności powietrza. To sprawia, że rozwiązania marki Feelco są jednymi z najchętniej wybieranych przez klientów decydujących się na ogrzewanie domów tym sposobem.  Legnica to jedno z pierwszych miast, w których klienci zdecydowali się na montaż tego innowacyjnego systemu, dzięki czemu ogrzewanie domów jednorodzinnych pozwoliło zaoszczędzić na opłatach związanych z korzystaniem z instalacji grzewczych.

Ogrzewanie dla domu – zasięg oferty

Jesteśmy firmą z Nowej Wsi Legnickiej koło Legnicy. Naszą ofertę kierujemy do właścicieli domów jednorodzinnych, a także mieszkań w wolnostojących domach wielorodzinnych oraz developerów realizujących inwestycje mieszkaniowe z terenu województwa dolnośląskiego. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Naszych Klientów oferujemy fachową obsługę, wieloletnie doświadczenie w branży, a także innowacyjne technologie (m.in. ogrzewanie Feelco).